| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,47 дюйм |
| Пиксельләр | 172×320 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 17.65 x 32.83 мм |
| Панель зурлыгы | 19,75 x 36,86 x1,56 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | QSP/MCU |
| Пин номеры | 8 |
| Драйвер интеграль системасы | GC9307 |
| Арткы яктылык төре | 3 АК СИД |
| Көчәнеш | -0.3~4.6 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 - 172*320 пиксель чишелешле 1,47 дюймлы IPS TFT-LCD. SPI кебек төрле интерфейсларны хуплый, теләсә нинди проектка җиңел интеграцияләү өчен сыгылучанлык бирә. Дисплейның 350 cd/m² яктылыгы хәтта якты яктылык шартларында да ачык һәм җанлы күренешләрне тәэмин итә. Монитор шома һәм нәтиҗәле эшләүне тәэмин итү өчен алдынгы GC9307 драйвер интеграль схемасын куллана.
N147-1732THWIG49-C08 киң почмаклы IPS (яссылыкта күчү) технологиясен куллана. Карау диапазоны сулда: 80/уңда: 80/өстә: 80/аска: 80 градус. Контраст нисбәте 1500:1 һәм аспект нисбәте 3:4 (гадәти кыйммәт). Аналог өчен тәэмин итү көчәнеше -0,3 В тан 4,6 В га кадәр (гадәти кыйммәт 2,8 В). IPS панелендә карау почмакларының киң диапазоны, якты төсләр һәм югары сыйфатлы, туендырылган һәм табигый рәсемнәр бар. Бу TFT-LCD модуле -20℃ тан +70℃ га кадәр температурада эшли ала, ә саклау температурасы -30℃ тан +80℃ га кадәр.