| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 0,99 дюйм |
| Пиксельләр | 40×160 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 6.095×24.385 мм |
| Панель зурлыгы | 8.6×29.8×1.5 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 300 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| Пин номеры | 10 |
| Драйвер интеграль системасы | GC9D01 |
| Арткы яктылык төре | 1 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2.4~3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10 - кечкенә зурлыктагы 0,99 дюймлы IPS киң почмаклы TFT-LCD дисплей модуле.
Бу кечкенә зурлыктагы TFT-LCD панельнең чишелеше 40x160 пиксель, GC9D01 контроллер интеграль схемасы урнаштырылган, 4 чыбыклы SPI интерфейсын хуплый, 2,4 В ~ 3,3 В көчәнеш диапазоны, модуль яктылыгы 300 cd/m² һәм контраст 1000.
Бу модуль туры экран режимында эшли, һәм панель киң почмаклы IPS (Яссылыкта күчерү) технологиясен куллана.
Карау диапазоны сулда: 85/уңда: 85/өстә: 85/аска: 85 градус. IPS панелендә киң карау почмаклары, якты төсләр һәм югары сыйфатлы, туендырылган һәм табигый рәсемнәр бар.
Ул киелә торган җайланмалар, медицина кораллары, электрон сигарет кебек кушымталар өчен бик яраклы.
Бу модульнең эш температурасы -20 ℃ дан 70 ℃ га кадәр, ә саклау температурасы -30 ℃ дан 80 ℃ га кадәр.