| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1.08 дюйм |
| Пиксельләр | 128×220 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 13,82×23,76 мм |
| Панель зурлыгы | 16,12×29,76×1,52 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 300 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| Пин номеры | 13 |
| Драйвер интеграль системасы | GC9A01 |
| Арткы яктылык төре | 1 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2,5~3,3 В |
| Авырлык | 1,2 г |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 - кечкенә зурлыктагы 1,08 дюймлы IPS киң почмаклы TFT-LCD дисплей модуле. Бу кечкенә зурлыктагы TFT-LCD панель 128 × 220 пиксель чишелешенә, GC9A01 контроллер интеграль схемасына ия, 4 чыбыклы SPI интерфейсын хуплый, 2,5 В ~ 3,3 В көчәнеш диапазоны белән тәэмин итү көчәнеше (VDD) диапазонына, 300 cd/m² модуль яктылыгына һәм 800 контрастлылыкка ия.
Бу 1,08 дюймлы TFT LCD дисплейның иң күренекле үзенчәлекләренең берсе - аның эченә урнаштырылган IPS (яшелчә эчендәге алыштыру) панеле. Бу технология сул якка: 80 / уң якка: 80 / өске якка: 80 / аскы якка: 80 градус (гадәти) киңрәк карау почмагы тәкъдим итә, бу кулланучыларга барлык почмаклардан да ачык, җанлы визуаль күренешләрдән ләззәт алырга мөмкинлек бирә. Сез видеолар карыйсызмы, фотолар карыйсызмы яки уеннар уйныйсызмы, дисплей югары сыйфатлы визуаль тәҗрибә тәэмин итә.
N108-1222TBBIG15-H13 киелә торган җайланмалар, ак төстәге продуктлар, видеосистемалар, медицина кораллары, акыллы йозаклар кебек кушымталар өчен бик яраклы. Бу модульнең эш температурасы -20 ℃ - 70 ℃, ә саклау температурасы -30 ℃ - 80 ℃.