| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,65 дюйм |
| Пиксельләр | 142 x 428 нокта |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 13,16 x 39,68 мм |
| Панель зурлыгы | 16,3 x 44,96 x 2,23 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | 4 линияле SPI/MCU |
| Пин номеры | 13 |
| Драйвер интеграль системасы | NV3007 |
| Арткы яктылык төре | 3 АК СИД |
| Көчәнеш | 2,5~3,3 В |
| Авырлык | 1.1 |
| Эш температурасы | -20 ~ +60 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 - 142×428 пиксель чишелеше белән тәэмин итүче 1,65 дюймлы IPS TFT-LCD модуле. Киң карау почмагы IPS (яссылыкта күчү) технологиясе ярдәмендә ул 80° карау почмаклары (сул/уң/киңлек) һәм ачык, төсле төгәл сурәтләр бирә.
SPI, MCU һәм RGB интерфейсларын хуплап, бу дисплей системаның сыгылмалы интеграциясен тәэмин итә. Аның 350 cd/m² югары яктылыгы якты мохиттә оптималь күренүчәнлекне тәэмин итә, ә алдынгы NV3007 драйвер интеграль схемасы нәтиҗәле эшләүне гарантияли.
Төп спецификацияләр:
Контраст нисбәте: 1000:1
Аспект нисбәте: 3:4 (Гадәти)
Аналог VDD: 2.5V - 3.3V (2.8V тип.)
Эш температурасы: -20°C - +60°C
Саклау температурасы: -30°C - +80°C
Киң дисплей диапазоны: Монохром OLED, TFT, CTP;
Дисплей чишелешләре: җитештерү кораллары, шәхси FPC, фон яктыртуы һәм зурлыгы; техник ярдәм һәм дизайн
С: 1. Миңа үрнәк заказ бирә аламмы?
Җ: Әйе, без сыйфатны тикшерү һәм сынап карау өчен үрнәк заказын кабул итәбез.
С: 2. Үрнәкне әзерләү вакыты нинди?
A: Хәзерге үрнәк өчен 1-3 көн кирәк, шәхсиләштерелгән үрнәк өчен 15-20 көн кирәк.
С: 3. Сездә MOQ чикләве бармы?
A: Безнең MOQ - 1 данә.
С: 4. Гарантия күпме вакытка исәпләнгән?
A: 12 ай.
С: 5. Сез үрнәкләрне җибәрү өчен еш кына нинди экспресс кулланасыз?
A: Без гадәттә үрнәкләрне DHL, UPS, FedEx яки SF аша җибәрәбез. Гадәттә алар 5-7 көн эчендә килеп җитә.
С: 6. Сезнең кабул ителә торган түләү срогыгыз нинди?
A: Гадәттә безнең түләү вакыты - T/T. Башкалар турында сөйләшеп була.