| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,47 дюйм |
| Пиксельләр | 172×320 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 17.65 x 32.83 мм |
| Панель зурлыгы | 19,75 x 36,86 x1,56 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | QSP/MCU |
| Пин номеры | 8 |
| Драйвер интеграль системасы | GC9307 |
| Арткы яктылык төре | 3 АК СИД |
| Көчәнеш | -0.3~4.6 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 - 1,47 дюймлы IPS TFT-LCD модуле, ул 172x320 пиксель югары чишелешле. Киң карау почмагы IPS (яшеллектә алыштыру) технологиясе белән җиһазландырылган, ул 80 градус карау почмакларында (сул/уң/өс/ас) якты, туендырылган һәм табигый төсләр белән даими, югары сыйфатлы рәсемнәр бирә.
Бу дисплей системаны интеграцияләү өчен SPI кебек берничә интерфейсны хуплый. Аның югары яктылык дәрәҗәсе 350 cd/m², хәтта якты тирә-як яктылыкта да бик яхшы күренүчәнлекне тәэмин итә. Эшчәнлек алдынгы GC9307 драйвер интеграль схемасы белән тәэмин ителә, бу шома һәм нәтиҗәле эшләүне тәэмин итә.
Төп спецификацияләр:
Контраст нисбәте: 1500:1
Аспект нисбәте: 3:4 (Гадәти)
Аналог тәэмин итү көчәнеше: -0.3V - 4.6V (типик 2.8V)
Эш температурасы: -20°C - +70°C
Саклау температурасы: -30°C - +80°C