| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 3,97 дюйм |
| Пиксельләр | 320×480 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 55.68×83.52 мм |
| Панель зурлыгы | 60×92.25×2.2 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 16,7 миллион |
| Яктылык | 400 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | MCU |
| Пин номеры | 15 |
| Драйвер интеграль системасы | ILI9488 |
| Арткы яктылык төре | 8 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2.7~3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 - IPS панельле 3,98 дюймлы TFT LCD модуле. Бу модуль MCU интерфейсын хуплый торган ILI9488 драйвер интеграль схемасы белән җиһазландырылган.
Бу портрет дисплей 320 × 480 нокта чишелешенә һәм 400 cd/m² яктылыкка (гадәти кыйммәт), ә 1200 контрастка (гадәти кыйммәт) ия.
IPS панеленең киң күрү почмаклары өстенлекләре бар: сул:89 / уң:89 / өс:89 / ас:89 градус (гадәти).
Панельдә киң перспективалар, якты төсләр һәм югары сыйфатлы, бай табигатьле рәсемнәр бар.
Ул медицина кораллары, кул җайланмалары, куркынычсызлыкны күзәтү системасы кебек кушымталар өчен бик яраклы.
Бу модульнең эш температурасы -20 ℃ дан 70 ℃ га кадәр, ә саклау температурасы -30 ℃ дан 80 ℃ га кадәр.