| Дисплей төре | OLED |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,54 дюйм |
| Пиксельләр | 64×128 нокталар |
| Дисплей режимы | Пассив матрица |
| Актив зона (AA) | 17.51×35.04 мм |
| Панель зурлыгы | 21.51×42.54×1.45 мм |
| Төс | Ак |
| Яктылык | 70 (мин)кд/м² |
| Йөртү ысулы | Тышкы тәэмин итү |
| Интерфейс | I²C/4 чыбыклы SPI |
| Бурыч | 1/64 |
| Пин номеры | 13 |
| Драйвер интеграль системасы | SSD1317 |
| Көчәнеш | 1.65-3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -40 ~ +85°C |
X154-6428TSWXG01-H13 1,54 дюймлы график OLED дисплей модуле
Техник характеристикалар:
Төп үзенчәлекләр:
Кушымталар:
Эшчәнлек өстенлекләре:
Безнең X154-6428TSWXG01-H13 OLED модуле түбәндәгеләрне тәэмин итә:
Ни өчен бу модульне сайларга кирәк?
Инженерлар һәм дизайнерлар бу OLED дисплейны түбәндәгеләр өчен сайлыйлар:
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 95 кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 10000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS);
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.