| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 0,71 дюйм |
| Пиксельләр | 160×160 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 18×18 мм |
| Панель зурлыгы | 20,12×22,3×1,81 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | RGB |
| Пин номеры | 12 |
| Драйвер интеграль системасы | GC9D01 |
| Арткы яктылык төре | 1 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2,5~3,3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N071-1616TBBIG01-H12 - 0,71 дюйм диаметрлы һәм 160x160 пиксель чишелешле дисплейлы түгәрәк IPS TFT-LCD экран. Бу түгәрәк TFT дисплей SPI интерфейсы аша элемтәгә керә алырлык GC9D01 драйвер интеграль схемасы белән төзелгән IPS TFT-LCD панелен үз эченә ала.
N071-1616TBBIG01-H12 - IPS (яссылыкта күчерү) панеле, ул югарырак контраст, дисплей яки пиксель сүнгән вакытта чын кара фон һәм киңрәк карау почмагы белән өстенлекләнә: сул: 80 / уң: 80 / өс: 80 / ас: 80 градус (гадәти), контраст нисбәте 1200: 1 (гадәти кыйммәт), яктылык 350 cd/m².
LCM электр белән тәэмин итү көчәнеше 2,4 В тан 3,3 В га кадәр, гадәти кыйммәте 2,8 В. Дисплей модуле компакт җайланмалар, киелә торган җайланмалар, өй автоматизациясе продуктлары, ак төстәге продуктлар, видео системалар һ.б. өчен яраклы. Ул -20℃ тан + 70℃ га кадәр температурада һәм -30℃ тан +80℃ га кадәр саклау температурасында эшли ала.