| Дисплей төре | TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,06 дюйм |
| Пиксельләр | 96×160 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 13,824×23,04 мм |
| Панель зурлыгы | 16.12*29.76*1.69 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 400 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | 4 сызыклы SPI |
| Пин номеры | 13 |
| Драйвер интеграль системасы | GC9107 |
| Арткы яктылык төре | 1 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2,5~3,3 В |
| Авырлык | 1,3 г |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N106-1609TBBIG41-H13 - кечкенә зурлыктагы 1,06 дюймлы IPS киң почмаклы TFT-LCD дисплей модуле.
Бу кечкенә зурлыктагы TFT-LCD панельнең чишелеше 96x160 пиксель, GC9107 контроллер интеграль схемасы урнаштырылган, 4 чыбыклы SPI интерфейсын хуплый, 2,5 В ~ 3,3 В көчәнеш диапазоны, модуль яктылыгы 400 cd/m² һәм контраст 800.
Модуль - алдынгы дисплей панеле, аның киң почмаклы IPS технологиясе югарырак карау тәҗрибәсе, якты төсләр һәм югары сыйфатлы рәсемнәр бирә.
Компакт зурлыгы һәм температурага чыдамлыгы аркасында, панель төрле кушымталар, шул исәптән киелә торган җайланмалар һәм медицина җиһазлары өчен идеаль.
Визуаль тәҗрибәгезне яхшырту һәм технологиянең чын көчен күрү өчен N106-1609TBBIG41-H13 кулланыгыз.
Бу модульнең эш температурасы -20 ℃ дан 70 ℃ га кадәр, ә саклау температурасы -30 ℃ дан 80 ℃ га кадәр.
Иң соңгы инновацион продуктыбыз - 1,06 дюймлы кечкенә зурлыктагы 96 RGB × 160 нокталы TFT LCD дисплей модуле экраны белән таныштырабыз. Бу гаҗәеп продукт алдынгы технологияләрне күрсәтә һәм тиңдәшсез визуаль тәҗрибә бирә. Компакт зурлыгы һәм югары функциональлеге белән ул безнең мониторларны карау һәм алар белән эшләү ысулыбызны үзгәртә.
1,06 дюймлы кечкенә зурлыктагы TFT LCD модуль экраны 96 RGB × 160 нокталы югары чишелешкә ия, бу ачык һәм нечкә рәсемнәр бирүне тәэмин итә. Сез фотолар, видеолар карыйсызмы яки уеннар уйныйсызмы, һәр деталь чын мәгънәсендә иммерсив тәҗрибә өчен җанлана. Якты төсләр һәм кискен контрастлар сезнең контентка тирәнлек һәм җанлылык өсти, аны карауны рәхәт итә.
Бу дисплей модуленең күренекле үзенчәлекләренең берсе - аның кечкенә зурлыгы. Ул нибары 1,06 дюйм зурлыкта, бу аны акыллы сәгатьләр, фитнес-трекерлар һәм IoT җайланмалары кебек компакт җайланмалар өчен идеаль итә. Хәзер сез иң кечкенә җайланмада югары сыйфатлы дисплейга ия була аласыз, бу төрле кулланучы тәҗрибәсен тәэмин итә.
TFT LCD дисплей модуле экраны шулай ук киң карау почмакларына ия, бу сыйфатны киметмичә, контентны барлык почмаклардан да җиңел карарга мөмкинлек бирә. Дисплейны алгы яктан яки яннан карасагыз да, сез бер үк дәрәҗәдә ачыклык һәм бай төсләр аласыз.
Бу продуктның тагын бер игътибарга лаек ягы - аның энергия нәтиҗәлелеге. Энергияне аз куллану җайланмагызның батарея гомерен озайта, бу аны күчмә электроника өчен идеаль итә. Хәзер сез батареягызны бетерү турында борчылмыйча, сәгатьләр буе күңел ачудан ләззәт ала аласыз.
Моннан тыш, 1,06 дюймлы кечкенә зурлыктагы TFT LCD дисплей модуле экранын гамәлдәге системаларга җиңел интеграцияләргә мөмкин. Гади интерфейс һәм төрле платформалар белән туры килүчәнлек аркасында, ул сезнең продукт дизайныгызга җиңел интеграцияләнә ала, бу эшләү процессында вакытны һәм көчне янга калдыра.
Кыскасы, 1,06 дюймлы кечкенә зурлыктагы 96 RGB × 160 нокталы TFT LCD дисплей модуле экраны дисплей өлкәсендә уен кагыйдәләрен үзгәртә. Аның компакт зурлыгы, югары чишелеше, киң карау почмагы һәм энергия нәтиҗәлелеге аны төрле кушымталар өчен идеаль итә. Бу инновацион продукт белән дисплей технологияләренең киләчәген кичерегез.