| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,33 дюйм |
| Пиксельләр | 240×240 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 23,4×23,4 мм |
| Панель зурлыгы | 26.16×29.22×1.5 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| Пин номеры | 12 |
| Драйвер интеграль системасы | ST7789V3 |
| Арткы яктылык төре | 2 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2.4~3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 - 1,33 дюймлы диагональ квадрат экранлы һәм 240x240 пиксель чишелешле TFT-LCD модуле.
Бу квадрат LCD экран IPS панелен куллана, аның өстенлекләре югарырак контраст, дисплей яки пиксель сүндерелгән вакытта тулы кара фон, сул:80 / уң:80 / өс:80 / ас:80 градус (гадәти), 800:1 контраст нисбәте (гадәти кыйммәт), 350 cd/m² яктылык (гадәти кыйммәт) һәм ялтыравыкка каршы пыяла өслеге.
Модуль SPI интерфейслары аша ярдәм итә ала торган ST7789V3 драйвер интеграль схемасы белән җиһазландырылган.
LCM электр белән тәэмин итү көчәнеше 2,4 В тан 3,3 В га кадәр, гадәти кыйммәте 2,8 В. Дисплей модуле компакт җайланмалар, киелә торган җайланмалар, өй автоматизациясе продуктлары, ак төстәге продуктлар, видеосистемалар, медицина кораллары һ.б. өчен яраклы.
Ул -20°C тан +70°C ка кадәр температурада, ә -30°C тан +80°C ка кадәр саклау температурасында эшли ала.
①Куллануның соңгы этапларын тирән һәм һәрьяклап аңлау;
②Төрле дисплей төрләренең бәясен һәм нәтиҗәлелеген анализлау;
③Иң яраклы дисплей технологиясен сайлау өчен клиентлар белән аңлату һәм хезмәттәшлек итү;
④Процесс технологияләрен, продукт сыйфатын, чыгымнарны киметү, китерү графигын һ.б. даими яхшырту өстендә эшләү.