| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,77 дюйм |
| Пиксельләр | 128×160 нокталар |
| Карау юнәлеше | 12 СӘГАТЬ |
| Актив зона (AA) | 28.03×35.04 мм |
| Панель зурлыгы | 34×45.83×2.2 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| Пин номеры | 14 |
| Драйвер интеграль системасы | ST7735 |
| Арткы яктылык төре | 2 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2,5~3,3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N177-1216TCWPG01-H14 - кечкенә зурлыктагы 1,77 дюймлы IPS киң почмаклы TFT-LCD дисплей модуле.
Бу кечкенә зурлыктагы TFT-LCD панеленең чишелеше 170 × 320 пиксель, дисплей модуле ST7735 контроллер интеграль чишелеше белән җиһазландырылган, SPI һәм RGB интерфейсын хуплый, 2,5 В ~ 3,3 В тәэмин итү көчәнеше (VDD) диапазоны, модульнең яктылыгы 350 cd/m² һәм контраст 300.
N177-1216TCWPG01-H14 камерасы 12 сәгатьлек карау почмагына ия, бу оптималь карау почмакларын тәэмин итә, кайда гына булсагыз да, кристалл кебек ачык рәсемнәрдән ләззәт алырга мөмкинлек бирә.
SPI/MCU интерфейс вариантлары сезгә дисплейны теләгән җайланмагызга җиңел тоташтыру мөмкинлеге бирә.
Моннан тыш, 350 cd/m² яктылык сезнең визуаль күренешләрегезнең җанлы һәм ачык булуын тәэмин итә, гомуми карау тәҗрибәгезне яхшырта. Ул киелә торган җайланмалар, кул җайланмалары, куркынычсызлыкны күзәтү системасы кебек кушымталар өчен бик яраклы.
Бу модульнең эш температурасы -20 ℃ дан 70 ℃ га кадәр, ә саклау температурасы -30 ℃ дан 80 ℃ га кадәр.
Иң соңгы инновацион продуктыбыз - 1,77 дюймлы кечкенә зурлыктагы 128 RGB×160 нокталы TFT LCD дисплей модуле экраны белән таныштырабыз. Бу компакт, ләкин көчле экран төрле кушымталар өчен, күчмә электроникадан алып акыллы җайланмаларга кадәр, иммерсив визуаль тәҗрибә бирү өчен эшләнгән.
Бу TFT LCD дисплей модуленең чишелеше 128 RGB × 160 пункт тәшкил итә, ул ачык һәм җанлы сурәтләр бирә, кулланучыларга ультра ачык һәм гаҗәеп визуаль эффектлардан ләззәт алырга мөмкинлек бирә. Кечкенә үлчәм күчереп йөртүчәнлекне арттыра, бу аны смартфоннар, уен консольләре һәм MP3 плеерлар кебек кул җайланмалары өчен идеаль итә.
Бу дисплей модуленең күренекле үзенчәлекләренең берсе - аның бай төсләрне күчерү мөмкинлекләре. Аның 128 RGB×160 ноктасы бар, бу төгәлрәк һәм ачык төсләр өчен киң төсләр гаммасын тәэмин итә. Сез фотолар карыйсызмы, видеолар карыйсызмы яки уеннар уйныйсызмы, бу TFT LCD дисплей модуле сезнең эчтәлегегезне чыннан да җанландырачак.
Кечкенә зурлыгына карамастан, бу дисплей модуле гаҗәеп күпкырлылык тәкъдим итә. Аның югары яңарту тизлеге шома күчүләрне тәэмин итә, хәрәкәт томанлыгын минимальләштерә һәм шома карау тәҗрибәсе бирә. Киң карау почмагы кулланучыларга экранны барлык почмаклардан да ачык күрергә мөмкинлек бирә, бу аны сыйфатны бозмыйча башкалар белән контент уртаклашу өчен яраклы итә.
Моннан тыш, бу TFT LCD дисплей модуле ныклык һәм ышанычлылык өчен эшләнгән. Дисплей тырналмый һәм тышкы куллану өчен ялтыравыкка каршы капламага ия. Аның энергияне саклаучы дизайны батареяның озын гомерен тәэмин итә, бу аны күчмә җайланмалар өчен идеаль итә.
Моннан тыш, кулланучыга уңайлы интерфейсы аркасында, дисплей модуле гамәлдәге системаларга җиңел интеграцияләнә. Ул тиз һәм мәшәкатьсез урнаштыру өчен гади "plug-and-play" системасы белән килә. Төрле операцион системалар белән туры килә торган бу экран модуле кулланучы тәҗрибәсен җиңел тәэмин итү өчен сезнең җайланмагыз белән җиңел интеграцияләнә.
Гомумән алганда, 1,77 дюймлы кечкенә зурлыктагы 128 RGB × 160 нокталы TFT LCD дисплей модуле экраны төрле кушымталар өчен көчле һәм күпкырлы чишелеш булып тора. Аның компакт зурлыгы, якты төсләре һәм ныклыгы аны күчмә электроника, уен җайланмалары һәм башкалар өчен иң яхшы сайлау итә. Бу алдынгы дисплей модуле белән визуаль тәҗрибәгезне яңартыгыз һәм якты төсләр һәм гаҗәеп визуаль күренешләр дөньясыннан ләззәтләнегез.