N286-3796KBWIG01-C24 - кечкенә зурлыктагы 2,86 дюймлы IPS киң почмаклы TFT-LCD дисплей модуле. Бу кечкенә зурлыктагы TFT-LCD панеленең чишелеше 376 × 960 пиксель. Дисплей модуле ST7701S контроллер интеграль схемасы белән җиһазландырылган, MIPI интерфейсын хуплый, 2,4 В ~ 3,3 В көчәнеш диапазоны, модуль яктылыгы 350 cd/m² (гадәти кыйммәт) һәм контраст 1200 (гадәти кыйммәт).
Бу 2,86 дюймлы TFT-LCD дисплей модуле портрет режимында эшли, һәм панель киң почмаклы IPS (Яссылыкта күчү) технологиясен куллана. Карау диапазоны сулда: 80/уңда: 80/өстә: 80/аска: 80 градус. Панельдә киң перспективалар, якты төсләр һәм югары сыйфатлы рәсемнәр бар, алар туендырылган табигатькә ия. Ул киелә торган җайланмалар, кул җайланмалары, куркынычсызлыкны күзәтү системасы кебек кушымталар өчен бик яраклы. Бу модульнең эш температурасы -20 ℃ - 70 ℃, ә саклау температурасы -30 ℃ - 80 ℃.
| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Bранд исеме | WISEVISION |
| Sзурлык | 2.86дюйм |
| Пиксельләр | 376×960 нокта |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив өлкә (A.A) | 26.51×67.68 мм |
| Панель зурлыгы | 31.2×76.6×2.13 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 262K |
| Яктылык | 320 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | MIPI |
| Пин номеры | 24 |
| Драйвер интеграль системасы | ST7701S |
| Арткы яктылык төре | 4 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2.4~3.3 В |
| Авырлык | 1.2 |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
Киң дисплей диапазоны: Монохром OLED, TFT, CTP;
Дисплей чишелешләре: җитештерү кораллары, шәхси FPC, фон яктыртуы һәм зурлыгы; техник ярдәм һәм дизайн
Куллануның соңгы этапларын тирән һәм һәрьяклап аңлау;
Төрле дисплей төрләренең бәясен һәм нәтиҗәлелеген анализлау;
Иң яраклы дисплей технологиясен сайлау өчен клиентлар белән аңлату һәм хезмәттәшлек итү;
Процесс технологияләрен, продукт сыйфатын, чыгымнарны киметү, китерү графигын һ.б. даими яхшырту өстендә эшләү.
С: 1. Миңа үрнәк заказ бирә аламмы?
Җ: Әйе, без сыйфатны тикшерү һәм сынап карау өчен үрнәк заказын кабул итәбез.
С: 2. Үрнәкне әзерләү вакыты нинди?
A: Хәзерге үрнәк өчен 1-3 көн кирәк, шәхсиләштерелгән үрнәк өчен 15-20 көн кирәк.
С: 3. Сездә MOQ чикләве бармы?
A: Безнең MOQ - 1 данә.
С: 4. Гарантия күпме вакытка исәпләнгән?
A: 12 ай.
С: 5. Сез үрнәкләрне җибәрү өчен еш кына нинди экспресс кулланасыз?
A: Без гадәттә үрнәкләрне DHL, UPS, FedEx яки SF аша җибәрәбез. Гадәттә алар 5-7 көн эчендә килеп җитә.
С: 6. Сезнең кабул ителә торган түләү срогыгыз нинди?
A: Гадәттә безнең түләү вакыты - T/T. Башкалар турында сөйләшеп була.