N283-2064KIWPG03-C14 - кечкенә зурлыктагы 2,83 дюймлы IPS киң почмаклы TFT-LCD дисплей модуле. Бу кечкенә зурлыктагы TFT-LCD панеленең чишелеше 200RGB*648 пиксель. Дисплей модуле GC9B72 контроллер интеграль схемасы белән җиһазландырылган, SPI 4 LINE интерфейсын хуплый, 2,4V ~ 3,3V көчәнеш диапазонына ия, модульнең яктылыгы 350 cd/m² (гадәти кыйммәт) һәм контраст 1200 (гадәти кыйммәт).
Бу 2,83 дюймлы TFT-LCD дисплей модуле портрет режимында эшли, һәм панель киң почмаклы IPS (Яссылыкта күчү) технологиясен куллана. Карау диапазоны сулда: 80/уңда: 80/өстә: 80/аска: 80 градус. Панельдә киң перспективалар, якты төсләр һәм югары сыйфатлы рәсемнәр бар, алар туендырылган табигатькә ия. Ул киелә торган җайланмалар, кул җайланмалары, куркынычсызлыкны күзәтү системасы кебек кушымталар өчен бик яраклы. Бу модульнең эш температурасы -20 ℃ - 70 ℃, ә саклау температурасы -30 ℃ - 80 ℃.
| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Bранд исеме | WISEVISION |
| Sзурлык | 2.83дюйм |
| Пиксельләр | 200(H)RGB x 648(V) |
| Карау юнәлеше | Барлык күренеш |
| Актив өлкә (A.A) | 21.42(биеклек) x 69.4V) |
| Панель зурлыгы | 24.42(биеклек) x 74.7(көчлек) x2.42(тереңлек) мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | |
| Яктылык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | SPI 4 СЫЗЫК |
| Пин номеры | 14 |
| Драйвер интеграль системасы | GC9B72 |
| Арткы яктылык төре | 6 АК СИД |
| Көчәнеш | 2.4~3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
Киң дисплей диапазоны: Монохром OLED, TFT, CTP;
Дисплей чишелешләре: җитештерү кораллары, шәхси FPC, фон яктыртуы һәм зурлыгы; техник ярдәм һәм дизайн
Куллануның соңгы этапларын тирән һәм һәрьяклап аңлау;
Төрле дисплей төрләренең бәясен һәм нәтиҗәлелеген анализлау;
Иң яраклы дисплей технологиясен сайлау өчен клиентлар белән аңлату һәм хезмәттәшлек итү;
Процесс технологияләрен, продукт сыйфатын, чыгымнарны киметү, китерү графигын һ.б. даими яхшырту өстендә эшләү.
С: 1. Миңа үрнәк заказ бирә аламмы?
Җ: Әйе, без сыйфатны тикшерү һәм сынап карау өчен үрнәк заказын кабул итәбез.
С: 2. Үрнәкне әзерләү вакыты нинди?
A: Хәзерге үрнәк өчен 1-3 көн кирәк, шәхсиләштерелгән үрнәк өчен 15-20 көн кирәк.
С: 3. Сездә MOQ чикләве бармы?
A: Безнең MOQ - 1 данә.
С: 4. Гарантия күпме вакытка исәпләнгән?
A: 12 ай.
С: 5. Сез үрнәкләрне җибәрү өчен еш кына нинди экспресс кулланасыз?
A: Без гадәттә үрнәкләрне DHL, UPS, FedEx яки SF аша җибәрәбез. Гадәттә алар 5-7 көн эчендә килеп җитә.
С: 6. Сезнең кабул ителә торган түләү срогыгыз нинди?
A: Гадәттә безнең түләү вакыты - T/T. Башкалар турында сөйләшеп була.