| Дисплей төре | OLED |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 3,12 дюйм |
| Пиксельләр | 256×64 нокталар |
| Дисплей режимы | Пассив матрица |
| Актив зона (AA) | 76.78×19.18 мм |
| Панель зурлыгы | 88×27.8×2.0 мм |
| Төс | Ак/Зәңгәр/Сары |
| Яктылык | 60 (мин)кд/м² |
| Йөртү ысулы | Тышкы тәэмин итү |
| Интерфейс | Параллель/4 чыбыклы SPI |
| Бурыч | 1/64 |
| Пин номеры | 30 |
| Драйвер интеграль системасы | SSD1322UR1(COF) |
| Көчәнеш | 1.65-3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Саклау температурасы | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 - 256 × 64 пиксель сыйфатында эшләнгән 3,12 дюймлы график OLED дисплей.
Бу OLED дисплей модуленең контур үлчәме 88×27,8×2,0 мм, ә AA зурлыгы 76,78×19,18 мм;
Бу модуль SSD1322UR1(COF) контроллер интеграль схемасы белән җиһазландырылган; аны параллель, 4 юллы SPI һәм I²C интерфейслары белән тәэмин итәргә мөмкин; логиканың тәэмин итү көчәнеше 2,5 В (гадәти кыйммәт), йөртү бурычының 1/64 өлеше.
X312-5664ASWDF01-C30 - COF структуралы OLED дисплей, бу OLED модуле медицина кушымталары, идарә итү панеле, үз-үзеңне тикшерү машинасы, билет кассалары, парковка счетчиклары һ.б. өчен яраклы.
OLED модуле -40℃ дан +85℃ га кадәр температурада эшли ала; аны саклау температурасы -40℃ дан +85℃ га кадәр.
X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED модуле һәм аның алдынгы функцияләре белән клиентлар югарырак визуаль тәҗрибә ала алалар.
Аның SSD1322 драйвер интеграль схемасы белән туры килүе оптималь функциональлекне һәм җитештерүчәнлекне тәэмин итә.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. сезнең продуктларыгызны яхшырту һәм кулланучы тәҗрибәсен яхшырту өчен сезгә алдынгы дисплей чишелешләрен тәкъдим итәчәк.
OLED модульләрегезнең барлык ихтыяҗларын канәгатьләндерү өчен безгә ышаныгыз һәм безнең тәҗрибәгез сезнең уңышыгызны тәэмин итсен.
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 80 кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 2000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS);
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.