| Дисплей төре | OLED |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 0,66 дюйм |
| Пиксельләр | 64x48 нокталар |
| Дисплей режимы | Пассив матрица |
| Актив зона (AA) | 13.42×10.06 мм |
| Панель зурлыгы | 16.42×16.9×1.25 мм |
| Төс | Монохром (Ак) |
| Яктылык | 80 (мин)кд/м² |
| Йөртү ысулы | Эчке тәэмин итү |
| Интерфейс | Параллель/ I²C /4 чыбыклы SPI |
| Бурыч | 1/48 |
| Пин номеры | 28 |
| Драйвер интеграль системасы | SSD1315 |
| Көчәнеш | 1.65-3.5 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Саклау температурасы | -40 ~ +85°C |
N066-6448TSWPG03-H28 модуле - кулланучылар өчен яраклы COG OLED дисплей, диагональ зурлыгы 0,66 дюйм, 64x48 нокталы чишелештә эшләнгән. Бу OLED модуле SSD1315 интеграль микросхемасы белән җиһазландырылган; ул параллель/I²C/4 чыбыклы SPI интерфейсын хуплый; логик өчен тәэмин итү көчәнеше 2,8 В (VDD), ә дисплей өчен тәэмин итү көчәнеше 7,5 В (VCC). 50% шахмат тактасы дисплейы белән ток 7,25 В (ак төс өчен), йөртү бурычы 1/48. N066-6448TSWPG03-H28 модуле эчке заряд насосы белән тәэмин итүне һәм тышкы VCC белән тәэмин итүне хуплый.
Модуль киелә торган җайланмалар, портатив җайланмалар һ.б. өчен яраклы. Аны –40℃ - +85℃ температурада кулланырга мөмкин; саклау температурасы -40℃ - +85℃ арасында.
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 430 кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 2000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS));
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.