| Дисплей төре | OLED |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 0,63 дюйм |
| Пиксельләр | 120x28 нокталар |
| Дисплей режимы | Пассив матрица |
| Актив зона (AA) | 15.58×3.62 мм |
| Панель зурлыгы | 21.54×6.62×1.22 мм |
| Төс | Монохром (Ак) |
| Яктылык | 220 (мин)кд/м² |
| Йөртү ысулы | Эчке тәэмин итү |
| Интерфейс | I²C |
| Бурыч | 1/28 |
| Пин номеры | 14 |
| Драйвер интеграль системасы | SSD1312 |
| Көчәнеш | 1.65-3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Саклау температурасы | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 үлчәмнәре нибары 0,63 дюйм, бу сезнең дисплей ихтыяҗларыгыз өчен компакт һәм күпкырлы чишелеш тәкъдим итә. Модульнең пиксель чишелеше 120x28 нокта һәм яктылык 270 cd/m² кадәр, бу ачык һәм җанлы сурәтләр тәэмин итә. AA зурлыгы 15,58 × 3,62 мм һәм гомуми контуры 21,54 × 6,62 × 1,22 мм аны төрле электрон җайланмаларга һәм системаларга интеграцияләүне җиңеләйтә. Бу 0,63 дюймлы 120x28 кечкенә OLED дисплей киелә торган җайланмалар, электрон сигаретлар, күчмә җайланмалар, шәхси гигиена җайланмалары, тавыш яздыру каләме, сәламәтлек җайланмалары һ.б. өчен яраклы.
Безнең OLED дисплей модульләренең төп үзенчәлекләренең берсе - аларның югары сыйфатлы I²C интерфейсы, ул өзлексез элемтә һәм идарә итү мөмкинлеген бирә. Бу шома эшләүне һәм сезнең гамәлдәге җайланмага җиңел интеграцияләүне тәэмин итә. Моннан тыш, дисплей модуле SSD1312 драйвер интеграль схемасы белән җиһазландырылган, бу дисплей модуленең эшчәнлеген һәм ышанычлылыгын тагын да арттыра.
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 270 кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 2000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS));
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.