| Дисплей төре | OLED |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,32 дюйм |
| Пиксельләр | 128×96 нокталар |
| Дисплей режимы | Пассив матрица |
| Актив зона (AA) | 26.86×20.14 мм |
| Панель зурлыгы | 32,5×29,2×1,61 мм |
| Төс | Ак |
| Яктылык | 80 (мин)кд/м² |
| Йөртү ысулы | Тышкы тәэмин итү |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 чыбыклы SPI |
| Бурыч | 1/96 |
| Пин номеры | 25 |
| Драйвер интеграль системасы | SSD1327 |
| Көчәнеш | 1.65-3.5 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -40 ~ +85°C |
N132-2896GSWHG01-H25 - җиңел дизайн, аз энергия куллану һәм ультра-нечкә профильне берләштергән алдынгы COG структуралы OLED дисплей модуле белән таныштырабыз. Дисплейның зурлыгы 1,32 дюйм һәм пиксель чишелеше 128 × 96 нокта, төрле кушымталар өчен ачык визуаль күренешләр бирә. Модульнең компакт зурлыгы 32,5 × 29,2 × 1,61 мм, бу аны чикләнгән урынлы җиһазлар өчен идеаль итә.
Бу OLED модуленең күренекле үзенчәлекләренең берсе - аның искиткеч яктылыгы. Дисплейның минималь яктылыгы 100 cd/m², бу хәтта якты мохиттә дә искиткеч күренүчәнлекне тәэмин итә. Сез аны приборлар җиһазлары, өй кушымталары, финанс POS, кул җиһазлары, акыллы технология җиһазлары, медицина җиһазлары һ.б. өчен куллансагыз да, модуль ачык һәм җанлы кулланучы интерфейсы тәэмин итәчәк.
N132-2896GSWHG01-H25 төрле шартларда эшләү өчен эшләнгән һәм -40°C тан +70°C га кадәр температура диапазонында камил эшли. Моннан тыш, аның саклау температурасы диапазоны -40℃ тан +85℃ га кадәр, бу хәтта экстремаль мохиттә дә ышанычлы эшләүне тәэмин итә. Бу аны тотрыклылык һәм ныклык таләп итә торган кушымталар өчен яраклы итә, бу сезнең җиһазларыгызның теләсә нинди шартларда да ышанычлы эшләячәгенә ышаныч бирә.
①Нечкә – Яктырту кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
②Киң карау почмагы: ирекле градус;
③Югары яктылык: 100 кд/м²;
④Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 10000:1;
⑤Югары җавап тизлеге (<2μS);
⑥Киң эш температурасы
⑦Түбән энергия куллану;