| Дисплей төре | OLED |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 2,23 дюйм |
| Пиксельләр | 128×32 нокталар |
| Дисплей режимы | Пассив матрица |
| Актив зона (AA) | 55.02×13.1 мм |
| Панель зурлыгы | 62×24×2.0 мм |
| Төс | Ак/Зәңгәр/Сары |
| Яктылык | 120 (мин)кд/м² |
| Йөртү ысулы | Тышкы тәэмин итү |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 чыбыклы SPI |
| Бурыч | 1/32 |
| Пин номеры | 24 |
| Драйвер интеграль системасы | SSD1305 |
| Көчәнеш | 1.65-3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Саклау температурасы | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 - 128x32 пиксель чишелешле 2,23 дюймлы COG график OLED дисплей. Бу OLED дисплей модуленең контур үлчәме 62×24×2,0 мм, ә AA зурлыгы 55,02×13,1 мм;
Бу модуль SSD1305 контроллер интеграль схемасы белән җиһазландырылган; аны параллель, 4 юллы SPI һәм I²C интерфейслары белән тәэмин итәргә мөмкин; логиканың тәэмин итү көчәнеше 3,0 В (гадәти кыйммәт), йөртү бурычының 1/32 өлеше.
X223-2832ASWCG02-C24 - COG структуралы OLED дисплей, бу OLED модуле акыллы өй кушымталары, финанс POS, кул кораллары, акыллы технологик җайланмалар, автомобильләр, акыллы киелә торган җайланмалар, медицина кораллары һ.б. өчен яраклы. OLED модуле -40℃ дан +85℃ га кадәр температурада эшли ала; аның саклау температурасы -40℃ дан +85℃ га кадәр.
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 140 кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 2000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS);
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.
Яңа эшләнгән 2,23 дюймлы кечкенә OLED дисплей модуле экранын чыгарды, ул алдынгы технологияләрне компакт дизайн белән берләштергән революцион продукт.
Бу OLED дисплей модуленең компакт экран зурлыгы нибары 2,23 дюйм, бу аны чикләнгән мәйданлы кушымталар өчен идеаль итә. Кечкенә булуына карамастан, дисплей модуле 128x32 нокталы сыйфатка ия, бу мәгълүматны ачык һәм төгәл күрсәтүне тәэмин итә.
Бу дисплей модулендә кулланылган OLED технологиясе югары сыйфатлы сурәт, ачык төсләр һәм тиңдәшсез контраст тәэмин итә. Органик яктылык чыгаручы диод (OLED) технологиясе арткы яктыртуга ихтыяҗны бетерә, шуның белән энергия нәтиҗәлелеген арттыра һәм арткы яктырту белән бәйле проблемалар, мәсәлән, арткы яктыртуның бозылуы мөмкинлеген бетерә.
Бу OLED дисплей модуле экранының аерылып торган үзенчәлекләренең берсе - аның күпкырлылыгы. Сез киелә торган җайланмалар, кечкенә электроника яки акыллы өй җайланмалары эшләсәгез дә, бу модуль сезнең дизайныгызга җиңел интеграцияләнә ала. Аның төрле микроконтроллерлар белән туры килүе һәм киң көчәнеш диапазоны аны төрле кушымталар өчен яраклы итә.
2,23 дюймлы OLED дисплей модуле экраны шулай ук барлык почмаклардан да бик яхшы күренүчәнлек бирә, бу сезнең эчтәлегегезне хәтта катлаулы яктылык шартларында да ачык һәм укылышлы итеп калдырырга ярдәм итә. Бу аны төрле почмаклардан карарга кирәк булган тышкы җиһазлар яки гаджетлар өчен идеаль итә.
Моннан тыш, бу дисплей модуле җиңел интеграцияләү өчен эшләнгән, гади интерфейс сезнең гамәлдәге системаларыгыз белән җиңел интеграцияләнә. Аның компакт зурлыгы һәм җиңел дизайны аны теләсә нинди проектка җитештерүчәнлеккә зыян китермичә җиңел интеграцияләргә мөмкинлек бирә.
Гомумән алганда, 2,23 дюймлы кечкенә OLED дисплей модуле экраны дисплей технологияләре өлкәсендә уен кагыйдәләрен үзгәртә. Аның гаҗәеп чишелеше, якты төсләре һәм төрле кушымталар белән туры килүе аны югары сыйфатлы дисплей чишелеше эзләүче эшкәртүчеләр өчен идеаль сайлау итә. Кечкенә форма факторы һәм югары сыйфатлы эшләве белән бу дисплей модуле электрон җайланмаларны карау һәм алар белән эшләү ысулыбызны үзгәртәчәк.
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 140 кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 2000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS);
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.