| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,90 дюйм |
| Пиксельләр | 170×320 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 22,7×42,72 мм |
| Панель зурлыгы | 25.8×49.72×1.43 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU/RGB |
| Пин номеры | 30 |
| Драйвер интеграль системасы | ST7789 |
| Арткы яктылык төре | 4 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2.4~3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N190-1732TBWPG01-C30 - кечкенә зурлыктагы 1,90 дюймлы IPS киң почмаклы TFT-LCD дисплей модуле.
Бу кечкенә зурлыктагы TFT-LCD панельнең чишелеше 170 × 320 пиксель.
Дисплей модуле ST7789 контроллер интеграль схемасы белән җиһазландырылган, SPI, MCU һәм RGB кебек төрле интерфейсларны хуплый, 2.4V ~ 3.3V тәэмин итү көчәнеше (VDD) диапазоны, модуль яктылыгы 350 cd/m² (гадәти кыйммәт) һәм 800 контраст (гадәти кыйммәт).
Бу 1,90 дюймлы TFT-LCD дисплей модуле портрет режимында эшли, һәм панель киң почмаклы IPS (Яссылыкта күчү) технологиясен куллана.
Карау диапазоны сулда: 80/уңда: 80/өстә: 80/аска: 80 градус. Панельдә киң перспективалар, якты төсләр һәм югары сыйфатлы, туендырылган табигатьле рәсемнәр бар.
Ул киелә торган җайланмалар, кул җайланмалары, куркынычсызлыкны күзәтү системасы кебек кушымталар өчен бик яраклы.
Бу модульнең эш температурасы -20 ℃ дан 70 ℃ га кадәр, ә саклау температурасы -30 ℃ дан 80 ℃ га кадәр.
Кечкенә зурлыктагы 170 RGB × 320 нокталы TFT LCD дисплей модуле экранын чыгарды - бу дисплей технологияләре өлкәсендә алдынгы инновация.
Бу кечкенә зурлыктагы дисплей модуле затлы һәм компакт дизайнга ия, шуңа күрә ул урын чикләнгән төрле кушымталар өчен яраклы. Нибары 1,90 дюймлы бу TFT LCD дисплей визуаль сыйфатны бозмыйча теләсә нинди җайланмага җиңел кушылырлык итеп эшләнгән.
170 RGB × 320 нокталы гаҗәеп чишелеш белән дисплей модуле ачык һәм җанлы сурәтләр бирә, кулланучылар өчен тирән күзәтү тәҗрибәсен тәэмин итә. Сез акыллы сәгать, күчмә уен консоле яки башка теләсә нинди кул җайланмасы эшләсәгез дә, бу дисплей сезнең продуктның визуаль җәлеп итүчәнлеген һәм куллану җиңеллеген арттырачак.
TFT (Юка пленкалы транзистор) технологиясе белән җиһазландырылган бу дисплей модуле югары төс төгәллеге һәм киң карау почмаклары тәкъдим итә, бу кулланучыларга теләсә нинди почмактан кристалл кебек ачык күренешләрдән ләззәт алырга мөмкинлек бирә. Экранда күрсәтелгән ачык һәм якты төсләр кулланучының игътибарын җәлеп итәчәк, бу дисплей модулен реклама яки реклама максатларында куллану өчен идеаль итә.
Куллану җиңел интерфейсы һәм кулланучыга уңайлы идарә итү элементлары белән бу дисплей модулен җайланмагызга интеграцияләү бик җиңел. Аның компакт зурлыгы һәм җиңел дизайны аны мобиль кушымталар өчен күчереп йөртергә мөмкинлек бирә.
Моннан тыш, бу TFT LCD дисплей модуле бик нык һәм ышанычлы, бу сезнең җайланмагызның озак хезмәт итүен тәэмин итә. Аның ныклы конструкциясе бәрелүгә һәм тибрәнүгә чыдамлыкны тәэмин итә, бу аны каты мохиттә куллану өчен яраклы итә.
Гомумән алганда, кечкенә зурлыктагы 170 RGB × 320 нокталы TFT LCD дисплей модуле экраны - югары сыйфатлы дисплей чишелеше, ул бик яхшы визуаль эффектларны, компакт дизайнны һәм ныклыкны берләштерә. Бу дисплей модулен интеграцияләп, продуктыгызның кулланучы тәҗрибәсен яхшыртыгыз һәм җайланмагыз функцияләре өчен яңа мөмкинлекләр ачыгыз.