| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 0,96 дюйм |
| Пиксельләр | 80×160 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 10,8×21,7 мм |
| Панель зурлыгы | 13,5×27,95×1,5 мм |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 400 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| Пин номеры | 13 |
| Драйвер интеграль системасы | ST7735S |
| Арткы яктылык төре | 1 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | -0.3~4.6 В |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N096-1608TBBIG11-H13 - сезнең визуаль тәҗрибәгезне үзгәртәчәк 0,96 дюймлы IPS кечкенә TFT LCD дисплей модуле. TFT дисплей модуленең чишелеше 80 x 160 пиксель һәм гаҗәеп ачык, җанлы сурәтләр бирү өчен эшләнгән.
Дисплей модуле ST7735S контроллер интеграль схемасы белән җиһазландырылган һәм дисплей белән җайланма арасында өзлексез һәм нәтиҗәле элемтәне тәэмин итү өчен 4 чыбыклы SPI интерфейсын хуплый. 2,5 В - 3,3 В киң электр белән тәэмин итү көчәнеше (VDD) диапазоны аны төрле электрон системалар белән туры килә торган итә, бу аны куллануда сыгылучанлык һәм җиңеллек бирә.
Бу 0,96 дюймлы TFT LCD дисплейның иң күренекле үзенчәлекләренең берсе - аның эченә урнаштырылган IPS (яшелчә эчендәге алыштыру) панеле. Бу технология сул якка: 80 / уң якка: 80 / өске якка: 80 / аскы якка: 80 градус (гадәти) киңрәк карау почмагы тәкъдим итә, бу кулланучыларга барлык почмаклардан да ачык, җанлы күренешләрдән ләззәт алырга мөмкинлек бирә. Сез видеолар карыйсызмы, фотолар карыйсызмы яки уеннар уйныйсызмы, дисплей югары сыйфатлы визуаль тәҗрибә тәэмин итә.
Модульнең яктылыгы 400 cd/m² һәм контраст нисбәте 800 булган бу TFT LCD дисплей модуле сезнең контентка җан өрү өчен бай һәм динамик төсләр бирә. Сез аны сәнәгать кушымталарында, кулланучы электроникасында яки киелә торган җайланмаларда куллансагыз да, бу дисплей югары сыйфатлы сурәтне гарантияли.
N096-1608TBBIG11-H13 киелә торган җайланмалар, медицина кораллары, электрон сигарет кебек кушымталар өчен бик яраклы. Бу модульнең эш температурасы -20 ℃ дан 70 ℃ га кадәр, ә саклау температурасы -30 ℃ дан 80 ℃ га кадәр.