| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Bранд исеме | WISEVISION |
| Sзурлык | 00,85 дюйм |
| Пиксельләр | 128×128 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив өлкә(A).A) | 15.2064x 15.2064 мм |
| Панель зурлыгы | 17.58 x 20.82 x1.5 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 300 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| Пин номеры | 12 |
| Драйвер интеграль системасы | GC9107 |
| Арткы яктылык төре | 1ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2.4~3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 - кечкенә зурлыктагы 0,85 дюймлы IPS киң почмаклы TFT-LCD дисплей модуле. Бу кечкенә зурлыктагы TFT-LCD панель 128x128 пиксель чишелешенә, GC9107 контроллер интеграль схемасына ия, 4 чыбыклы SPI интерфейсын хуплый, 2,4V ~ 3,3V ток көчәнеше (VDD) диапазонына, 300 cd/m² модуль яктылыгына һәм 1200 контрастлы.
Бу модуль туры экран режимында эшли, һәм панель киң почмаклы IPS (Яссылыкта күчү) технологиясен куллана. Карау диапазоны сулда: 80/уңда: 80/өстә: 80/аска: 80 градус. IPS панеле киң карау почмакларына, якты төсләргә һәм югары сыйфатлы, туендырылган һәм табигый рәсемнәргә ия. Ул киелә торган җайланмалар һәм медицина кораллары кебек кушымталар өчен бик яраклы. Бу модульнең эш температурасы -20 ℃ - 70 ℃, ә саклау температурасы -30 ℃ - 80 ℃.
N085-1212TBWIG42-H12 алдынгы GC9107 драйвер интеграль схемасы белән җиһазландырылган, бу шома һәм тиз эшләүне тәэмин итә. Бу сезнең контентның бернинди тоткарлыксыз яки бозылусыз камил рәвештә тапшырылуын тәэмин итә. Сез югары сыйфатлы видео карыйсызмы яки җентекле графика күрсәтәсезме, бу TFT дисплей модуле моны җиңел эшли ала.