| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,53 дюйм |
| Пиксельләр | 360×360 нокталар |
| Карау юнәлеше | Барлык күренеш |
| Актив зона (AA) | 38,16×38,16 мм |
| Панель зурлыгы | 40.46×41.96×2.16 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 262 мең |
| Яктылык | 400 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | QSPI |
| Пин номеры | 16 |
| Драйвер интеграль системасы | ST77916 |
| Арткы яктылык төре | 3 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2.4~3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N150-3636KTWIG01-C16 - 1,53 дюймлы диагональле түгәрәк экранлы һәм 360 * 360 пиксель чишелешле TFT-LCD модуле. Бу түгәрәк LCD экран QSPI панелен куллана, ул югарырак контраст, дисплей яки пиксель сүндерелгән вакытта тулы кара фон, һәм киңрәк карау почмаклары: сул: 80 / уң: 80 / өс: 80 / ас: 80 градус (гадәти), 1500:1 контраст нисбәте (гадәти кыйммәт), 400 cd/m² яктылык (гадәти кыйммәт) һәм ялтыравыкка каршы пыяла өслеге кебек өстенлекләргә ия.
Модуль QSPI интерфейслары аша ярдәм итә ала торган ST77916 драйвер интеграль схемасы белән җиһазландырылган. LCM электр белән тәэмин итү көчәнеше 2,4 В тан 3,3 В га кадәр, гадәти кыйммәте 2,8 В. Дисплей модуле компакт җайланмалар, киелә торган җайланмалар, өй автоматизациясе продуктлары, ак төстәге продуктлар, видеосистемалар, медицина кораллары һ.б. өчен яраклы. Ул -20℃ тан + 70℃ га кадәр температурада һәм -30℃ тан +80℃ га кадәр саклау температурасында эшли ала.
Киң дисплей диапазоны: Монохром OLED, TFT, CTP;
Дисплей чишелешләре: җитештерү кораллары, шәхси FPC, фон яктыртуы һәм зурлыгы; техник ярдәм һәм дизайн
Куллануның соңгы этапларын тирән һәм һәрьяклап аңлау;
Төрле дисплей төрләренең бәясен һәм нәтиҗәлелеген анализлау;
Иң яраклы дисплей технологиясен сайлау өчен клиентлар белән аңлату һәм хезмәттәшлек итү;
Процесс технологияләрен, продукт сыйфатын, чыгымнарны киметү, китерү графигын һ.б. даими яхшырту өстендә эшләү.
С: 1. Миңа үрнәк заказ бирә аламмы?
Җ: Әйе, без сыйфатны тикшерү һәм сынап карау өчен үрнәк заказын кабул итәбез.
С: 2. Үрнәкне әзерләү вакыты нинди?
A: Хәзерге үрнәк өчен 1-3 көн кирәк, шәхсиләштерелгән үрнәк өчен 15-20 көн кирәк.
С: 3. Сездә MOQ чикләве бармы?
A: Безнең MOQ - 1 данә.
С: 4. Гарантия күпме вакытка исәпләнгән?
A: 12 ай.
С: 5. Сез үрнәкләрне җибәрү өчен еш кына нинди экспресс кулланасыз?
A: Без гадәттә үрнәкләрне DHL, UPS, FedEx яки SF аша җибәрәбез. Гадәттә алар 5-7 көн эчендә килеп җитә.
С: 6. Сезнең кабул ителә торган түләү срогыгыз нинди?
A: Гадәттә безнең түләү вакыты - T/T. Башкалар турында сөйләшеп була.