| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,12 дюйм |
| Пиксельләр | 50×160 нокталар |
| Карау юнәлеше | БАРЛЫК РЕВ |
| Актив зона (AA) | 8.49×27.17 мм |
| Панель зурлыгы | 10.8×32.18×2.11 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | 4 сызыклы SPI |
| Пин номеры | 13 |
| Драйвер интеграль системасы | GC9D01 |
| Арткы яктылык төре | 1 АК СИД |
| Көчәнеш | 2,5~3,3 В |
| Авырлык | 1.1 |
| Эш температурасы | -20 ~ +60 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
Техник тасвирламаның камилләштерелгән версиясе:
N112-0516KTBIG41-H13 - 50×160 пиксель чишелешле компакт 1,12 дюймлы IPS TFT-LCD модуле. Күпкырлы кушымталар өчен эшләнгән ул SPI, MCU һәм RGB интерфейсларын да кертеп, төрле электрон системалар арасында җайлаштырылган интеграцияне тәэмин итә. 350 cd/m² югары яктылык чыгаруы белән дисплей көчле тирә-юнь яктырту шартларында да бик яхшы күренүчәнлекне саклый.
Төп спецификацияләр түбәндәгеләрне үз эченә ала:
- Оптимальләштерелгән эш өчен алдынгы GC9D01 драйвер интеграль схемасы
- IPS технологиясе ярдәмендә киң карау почмаклары (70° озынлык/урын/тирәлек/тирәлек) тәэмин ителә
- 1000:1 контраст нисбәтен яхшырту
- 3:4 аспект нисбәте (стандарт конфигурация)
- Аналог тәэмин итү көчәнеше диапазоны: 2.5V-3.3V (номиналь 2.8V)
IPS панеле табигый туендыру һәм киң хроматик спектр белән югары төсләрне чагылдыруны тәэмин итә. Ныклык өчен эшләнгән бу модуль -20℃ - +60℃ температура диапазонында эшли һәм -30℃ - +80℃ саклау шартларына чыдам.
Күренекле үзенчәлекләр:
- Киң төсләр гаммасы белән чынбарлыкка туры килгән сурәт сыйфаты
- Ныклы әйләнә-тирә мохиткә җайлашучанлык
- Түбән көчәнеш таләпләре белән энергияне нәтиҗәле куллану дизайн
- Температура үзгәрешләрендә тотрыклы эшләү
Техник характеристикаларның бу комбинациясе N112-0516KTBIG41-H13 җайланмасын сәнәгать контроле, күчмә җайланмалар һәм тышкы җиһазлар кебек катлаулы шартларда ышанычлы эшләүне таләп итә торган кушымталар өчен аеруча яраклы итә.