| Дисплей төре | OLED |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 0,87 дюйм |
| Пиксельләр | 64×128 нокталар |
| Дисплей режимы | Пассив матрица |
| Актив зона (AA) | 9,26×17,26 мм |
| Панель зурлыгы | 12.13×23.6×1.22 мм |
| Төс | Монохром (Ак) |
| Яктылык | 180 (мин)кд/м² |
| Йөртү ысулы | Эчке тәэмин итү |
| Интерфейс | 4 чыбыклы SPI |
| Бурыч | 1/128 |
| Пин номеры | 13 |
| Драйвер интеграль системасы | SSD1312 |
| Көчәнеш | 1.65-3.5 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -40 ~ +85°C |
X087-2832TSWIG02-H14 - 128x32 нокталардан ясалган 0,87 дюймлы график пассив матрицалы OLED дисплей модуле.
Бу 0,87 дюймлы дисплейның модуль контуры 28,54 × 8,58 × 1,2 мм, ә актив зона зурлыгы 22,38 × 5,58 мм.
Модуль SSD1312 интеграль схемасы белән эшләнгән, ул I²C интерфейсын, 3V электр белән тәэмин итүне хуплый.
Модуль - COG структуралы OLED дисплей, аңа яктылык кирәк түгел (үз-үзен нурландыра); ул җиңел һәм энергияне аз куллана.
Логика өчен электр белән тәэмин итү көчәнеше 2,8 В (VDD), ә дисплей өчен электр белән тәэмин итү көчәнеше 9 В (VCC). 50% шахмат тактасы дисплейы белән ток 9 В (ак төс өчен), йөртү бурычының 1/32 өлеше.
Бу 0,87 дюймлы кечкенә OLED дисплей киелә торган җайланмалар, электрон сигаретлар, шәхси гигиена җайланмалары, күчмә җайланмалар, тавыш яздыручы каләм, сәламәтлек җайланмалары һ.б. өчен яраклы. X087-2832TSWIG02-H14 модуле -40℃ дан +70℃ га кадәр температурада эшли ала; аның саклау температурасы -40℃ дан +85℃ га кадәр.
X087-2832TSWIG02-H14 OLED панелен сайлагыз һәм дисплей технологияләренең киләчәген кичерегез. Аның кечкенә форма факторы, ачык чишелеше, искиткеч яктылык һәм күпкырлы интерфейс вариантлары аны теләсә нинди проект өчен идеаль итә. X087-2832TSWIG02-H14OLED панеле белән продуктларыгызның визуаль тәҗрибәсен яңартыгыз һәм аудиториягезне җәлеп итегез.
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 120 (мин) кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 10000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS));
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.
Иң алдынгы 0,87 дюймлы микро 128x32 нокталы OLED дисплей модуле экранын тәкъдим итәбез, ул сезнең визуаль тәҗрибәгезне үзгәртү өчен эшләнгән алдынгы технологик могҗиза. Бу компакт һәм стильле дисплей модуле гаҗәеп функциональлек һәм тиңдәшсез эш сыйфаты тәкъдим итә, бу аны төрле кушымталар өчен идеаль сайлау итә.
128x32 нокталы югары чишелешле бу OLED дисплей модуле рәсемнәрне һәм текстны югары дәрәҗәдә ачык һәм аңлаешлы итеп күрсәтә ала. Сез катлаулы графика карыйсызмы яки кечкенә символларны укыйсызмы, дисплей гаҗәеп һәм югары сыйфатлы визуаль тәҗрибә бирә. OLED технологиясе якты төсләр, тирән кара төсләр һәм киң төсләр гаммасын тәэмин итә, һәр рәсемне җанлы һәм ачык итә.
0,87 дюймлы микро OLED дисплей модуле экраны гаҗәеп визуаль эффектлар гына түгел, ә гаҗәеп күпкырлылык та тәкъдим итә. Аның компакт зурлыгы һәм аз энергия куллануы аны киелә торган җайланмалар, акыллы сәгатьләр һәм башка IoT кушымталары кебек күчмә җайланмалар өчен идеаль итә. Модульнең кечкенә зурлыгы дисплей сыйфатына зыян китермичә төрле дизайннарга җиңел интеграцияләнергә мөмкинлек бирә.
OLED дисплей модуле тиз җавап бирү вакыты һәм киң карау почмаклары белән аерылып тора, бу сурәтләр арасында шома күчүләрне һәм төрле карау почмакларында бик яхшы күренүчәнлекне тәэмин итә. Югары җитештерүчән контроллер белән җиһазландырылган модуль төрле микроконтроллерлар белән өзлексез тоташу һәм туры килүчәнлек тәэмин итә.
Моннан тыш, бу OLED дисплей модуле бик нык һәм хезмәт итү вакыты белән аерылып тора. Аның үз-үзен яктыртучы пиксельләре яктырту таләп итми, бу хезмәт итү вакытын озайта һәм энергия куллануны киметә. Модульнең нык конструкциясе бәрелүгә, тибрәнүгә һәм экстремаль температураларга чыдамлыкны тәэмин итә, бу аны катлаулы мохит өчен яраклы итә.
0,87 дюймлы Micro OLED дисплей модуле экраны урнаштыруны һәм эшләтүне җиңеләйтә. Аның кулланучыга уңайлы интерфейсы һәм тулы документлаштыруы кулланучыларга урнаштыру процессында җиңел ярдәм күрсәтә. Модуль төрле җайланмалар белән үзара эшләү өчен I2C һәм SPI кебек төрле элемтә интерфейсларын хуплый. Тоташулар сыгылучанлык бирә.
Кыскасы, 0,87 дюймлы микро 128x32 нокталы OLED дисплей модуле экраны - визуаль дисплейны яңа биеклекләргә күтәрүче гаҗәеп инновация. Аның югары чишелеше, якты төсләре, компакт зурлыгы, тиңдәшсез күпкырлылыгы һәм югары ныклыгы аны теләсә нинди дисплей өчен идеаль сайлау итә. Бу гаҗәеп OLED дисплей модуле белән дисплей технологиясенең киләчәген кичерегез.