| Дисплей төре | OLED |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,71 дюйм |
| Пиксельләр | 128×32 нокталар |
| Дисплей режимы | Пассив матрица |
| Актив зона (AA) | 42.218×10.538 мм |
| Панель зурлыгы | 50.5×15.75×2.0 мм |
| Төс | Монохром (Ак) |
| Яктылык | 80 (мин)кд/м² |
| Йөртү ысулы | Тышкы тәэмин итү |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 чыбыклы SPI |
| Бурыч | 1/64 |
| Пин номеры | 18 |
| Драйвер интеграль системасы | SSD1312 |
| Көчәнеш | 1.65-3.5 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 - COG OLED дисплей модуле. 42.218 × 10.538 мм AA зурлыгы һәм 50.5 × 15.75 × 2.0 мм ультра нечкә контуры белән OLED дисплей модуле теләсә нинди электрон җайланмага җиңел интеграцияләнә торган компакт һәм затлы дизайн тәкъдим итә.
Модульнең 100 cd/m² күренекле яктылыгы, хәтта яхшы яктыртылган мохиттә дә ачык һәм ачык күренешләр тәэмин итә.
Аның күп функцияле интерфейс вариантлары арасында параллель, I²C һәм 4 чыбыклы SPI бар, алар төрле кушымта таләпләрен канәгатьләндерү өчен сыгылмалы интеграция мөмкинлекләрен тәэмин итә.
Бу OLED дисплей SSD1315 интеграль схемасы һәм SSD1312 драйвер интеграль схемасы белән җиһазландырылган, OLED дисплей модуле гаҗәеп эшләүчәнлекне һәм ышанычлылыкны гарантияли.
Драйвер интеграль схемасы мәгълүматларны тиз һәм төгәл тапшыруны тәэмин итә, кулланучыларның үзара бәйләнешен җиңеләйтә.
Киелә торган спорт җайланмалары, сәламәтлек саклау җиһазлары яки акыллы җитештерү системалары өчен булсынмы, безнең OLED дисплей модуле кулланучы тәҗрибәсен яхшырту һәм продуктыгызның чын потенциалын күрсәтү өчен идеаль сайлау.
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 100 кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 2000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS);
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.