| Дисплей төре | OLED |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,54 дюйм |
| Пиксельләр | 128×64 нокталар |
| Дисплей режимы | Пассив матрица |
| Актив зона (AA) | 35.052×17.516 мм |
| Панель зурлыгы | 42.04×27.22×1.4 мм |
| Төс | Ак |
| Яктылык | 100 (мин)кд/м² |
| Йөртү ысулы | Тышкы тәэмин итү |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 чыбыклы SPI |
| Бурыч | 1/64 |
| Пин номеры | 24 |
| Драйвер интеграль системасы | SSD1309 |
| Көчәнеш | 1.65-3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24 - SPI OLED дисплей, ул 128x64 пиксельдән эшләнгән, диагональ зурлыгы 1,54 дюйм. Бу график дисплейның модуль үлчәме 42,04 × 27,22 × 1,4 мм, ә AA зурлыгы 35,052 x 17,516 мм; ул SSD1309 контроллер интеграль схемасы белән җиһазландырылган һәм параллель, I²C һәм 4 чыбыклы серияле SPI интерфейсын хуплый.
X154-2864KSWTG01-C24 - COG структуралы OLED дисплей, бу OLED модуле җиңел, аз куәтле һәм бик нечкә, ул өй кушымталары, финанс-POS, кул кораллары, акыллы технологик җайланмалар, автомобиль, медицина кораллары һ.б. өчен яраклы.
OLED модуле -40℃ тан +70℃ ка кадәр температурада эшли ала; аны саклау температурасы -40℃ тан +85℃ ка кадәр.
OLED, PMOLED, OLED панель һәм OLED модуль кебек ачкыч сүзләр белән, X154-2864KSTWG01-C24 югары сыйфатлы дисплей чишелешләре эзләүчеләр өчен беренче сайлау булып тора.
Кулланучылар электроникасы, киелә торган җайланмалар яки сәнәгать кушымталары өчен булсынмы, бу OLED панель югарырак җитештерүчәнлек һәм ышанычлылык бирә.
Аның аутентик дизайны, гаҗәеп үзенчәлекләре белән берлектә, аны базарда иң яхшы сайлау итә.
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 100 (мин) кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 2000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS);
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.