| Дисплей төре | OLED |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,40 дюйм |
| Пиксельләр | 160×160 нокталар |
| Дисплей режимы | Пассив матрица |
| Актив зона (AA) | 25×24,815 мм |
| Панель зурлыгы | 29×31.9×1.427 мм |
| Төс | Ак |
| Яктылык | 100 (мин)кд/м² |
| Йөртү ысулы | Тышкы тәэмин итү |
| Интерфейс | 8-битлы 68XX/80XX Параллель, 4 чыбыклы SPI, I2C |
| Бурыч | 1/160 |
| Пин номеры | 30 |
| Драйвер интеграль системасы | CH1120 |
| Көчәнеш | 1.65-3.5 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Саклау температурасы | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30 - 1,40 дюймлы COG график OLED дисплей модуле; ул 160 × 160 пиксельдән эшләнгән. OLED модуле CH1120 контроллер интеграль схемасы белән җиһазландырылган; ул параллель/I²C/4 чыбыклы SPI интерфейсларын хуплый.
OLED COG модуле бик нечкә, җиңел һәм аз энергия куллана, бу кулда тотыла торган инструментлар, киелә торган җайланмалар, акыллы медицина җайланмалары, медицина инструментлары һ.б. өчен бик яхшы.
OLED дисплей модуле -40℃ дан +85℃ га кадәр температурада эшли ала; аны саклау температурасы -40℃ дан +85℃ га кадәр.
Кыскасы, X140-6060KSWAG01-C30 OLED дисплей модуле - төрле тармаклар өчен яраклы компакт, югары сыйфатлы, күп функцияле чишелеш.
Җиңел конструкциясе, аз энергия куллануы һәм температураның тотрыклылыгы аркасында, ул приборлар җиһазларыннан алып медицина коралларына кадәр төрле кушымталар өчен идеаль сайлау.
OLED модуле белән искиткеч визуаль күренешләр һәм ышанычлы эшләү тәҗрибәсен кичерегез.
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 150 кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 10000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS);
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.