| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 2.00 дюйм |
| Пиксельләр | 240×320 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 30.6×40.82 мм |
| Панель зурлыгы | 34.6×47.8×2.05 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 262 мең |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU/RGB |
| Пин номеры | 22 |
| Драйвер интеграль системасы | ST7789 |
| Арткы яктылык төре | 3 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2.4~3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 - 240x320 пиксель чишелешле 2 дюймлы IPS TFT-LCD. SPI, MCU һәм RGB кебек төрле интерфейсларны хуплый, теләсә нинди проектка җиңел интеграцияләү өчен сыгылучанлык бирә. Дисплейның 350 cd/m² яктылыгы хәтта якты яктылык шартларында да ачык һәм җанлы визуаль күренешләрне тәэмин итә. Монитор шома һәм нәтиҗәле эшләүне тәэмин итү өчен алдынгы ST7789 драйвер интеграль схемасын куллана.
N200-2432KHWIG07-C22 киң почмаклы IPS (яссылыкта күчерү) технологиясен куллана. Карау диапазоны сулда: 80/уңда: 80/өстә: 80/аска: 80 градус. Контраст нисбәте 1500:1 һәм аспект нисбәте 3:4 (гадәти кыйммәт). Аналог өчен тәэмин итү көчәнеше 2,4 В тан 3,3 В га кадәр (гадәти кыйммәт 2,8 В). IPS панелендә карау почмакларының киң диапазоны, якты төсләр һәм югары сыйфатлы, туендырылган һәм табигый рәсемнәр бар. Бу TFT-LCD модуле -20℃ тан +70℃ га кадәр температурада эшли ала, ә саклау температурасы -30℃ тан +80℃ га кадәр.
New Vision Technology Co., Ltd. компаниясенең штаб-фатиры Шэньчжэньдә урнашкан һәм 15 ел дәвамында үзенең көчле фәнни-тикшеренү һәм эшләнмәләр мөмкинлекләре белән клиентларга хезмәт күрсәтә. Без бөтен дөнья буенча клиентларга югары сыйфатлы дисплей һәм техник хезмәтләр күрсәтергә омтылабыз. Безнең N200-2432KHWIG07-C22 кебек продуктларыбыз ышанычлылыгы, тотрыклылыгы һәм нәтиҗәлелеге белән билгеле.