| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 1,28 дюйм |
| Пиксельләр | 240×240 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 32,4×32,4 мм |
| Панель зурлыгы | 35.6×38.1×1.6 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 65 мең |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| Пин номеры | 12 |
| Драйвер интеграль системасы | GC9A01 |
| Арткы яктылык төре | 1 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2,5~3,3 В |
| Авырлык | 1,2 г |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 - түгәрәк IPS TFT-LCD экран, аның диаметры 1,28 дюйм, чишелеше 240x240 пиксель.
Бу түгәрәк TFT дисплей SPI интерфейсы аша элемтәгә керә ала торган GC9A01 драйвер интеграль схемасы белән эшләнгән IPS TFT-LCD панелен үз эченә ала.
N128-2424THWIG04-H12 - IPS (яссылыкта күчерү) панеле, ул югарырак контраст, дисплей яки пиксель сүнгән вакытта чын кара фон һәм киңрәк карау почмагы белән өстенлекләнә: сул:85 / уң:85 / өс:85 / ас:85 градус (гадәти), контраст нисбәте 1100:1 (гадәти кыйммәт), яктылык 350 cd/m².
LCM электр белән тәэмин итү көчәнеше 2,5 В тан 3,3 В га кадәр, гадәти кыйммәте 2,8 В.
Дисплей модуле компакт җайланмалар, киелә торган җайланмалар, өй автоматизациясе продуктлары, ак төстәге продуктлар, видеосистемалар һ.б. өчен яраклы.
Ул -20°C тан +70°C ка кадәр температурада, ә -30°C тан +80°C ка кадәр саклау температурасында эшли ала.