| Дисплей төре | OLED |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 2,89 дюйм |
| Пиксельләр | 167×42 нокталар |
| Дисплей режимы | Пассив матрица |
| Актив зона (AA) | 71.446×13.98 мм |
| Панель зурлыгы | 75.44×24.4×2.03 мм |
| Төс | Ак |
| Яктылык | 80 (мин)кд/м² |
| Йөртү ысулы | Тышкы тәэмин итү |
| Интерфейс | 8-битлы 68XX/80XX параллель, 4 чыбыклы SPI |
| Бурыч | 1/42 |
| Пин номеры | 24 |
| Драйвер интеграль системасы | SSD1322 |
| Көчәнеш | 1.65-3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Саклау температурасы | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 - 167 × 42 пиксель сыйфатында эшләнгән 2,89 дюймлы COG график OLED дисплей.
Бу OLED дисплей модуленең контур үлчәме 75.44 × 24.4 × 2.03 мм, ә AA зурлыгы 71.446 × 13.98 мм; Бу модуль SSD1322 контроллер интеграль схемасы белән җиһазландырылган; аны параллель, 4 юллы SPI һәм I²C интерфейслары белән тоташтырырга мөмкин; логиканың тәэмин итү көчәнеше 3.0 В (гадәти кыйммәт), 1/42 йөртү бурычы.
N289-6742ASWAG01-C24 - COG структуралы OLED дисплей, бу OLED модуле акыллы өй кушымталары, кул кораллары, акыллы технологик җайланмалар, автомобильләр, приборлар, медицина кораллары һ.б. өчен яраклы.
OLED модуле -40℃ дан +85℃ га кадәр температурада эшли ала; аны саклау температурасы -40℃ дан +85℃ га кадәр.
Гомумән алганда, N289-6742ASWAG01-C24 OLED панеле - дисплей тәҗрибәсен яңа дәрәҗәгә күтәрә торган уен кагыйдәләрен үзгәртүче фактор.
Компакт зурлыгы, югары чишелеше һәм гаҗәеп яктылыгы белән бу OLED панель төрле кушымталар, шул исәптән смартфоннар, планшетлар, санлы камералар һ.б. өчен идеаль.
N289-6742ASWAG01-C24 OLED панеле белән визуаль эффектларыгызны яхшыртыгыз һәм эчтәлегегезгә җан өрегез.
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 90 кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 2000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS);
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.