| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 3,95 дюйм |
| Пиксельләр | 480×480 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 36,72×48,96 мм |
| Панель зурлыгы | 40.44×57×2 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 262 мең |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU/RGB |
| Пин номеры | 15 |
| Драйвер интеграль системасы | ST7701S |
| Арткы яктылык төре | 8 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 2,5~3,3 В |
| Авырлык | 1,2 г |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 - 480 x 480 пиксельдән торган 3,95 дюймлы квадрат IPS TFT-LCD модуле.
Модуль RGB интерфейсын хуплый һәм IPS панелен куллана, сул: 80/уң: 80/өске: 80/аскы: 80 градус (гадәти кыйммәт) киң карау почмагы, контраст 1000:1 (гадәти кыйммәт), яктылык 350 cd/m² (гадәти кыйммәт), якты пыяла панель, аспектлар нисбәте 1:1.
TFT040B039 модуле ST7701S контроллер интеграль схемасы белән җиһазландырылган, ә интерфейсның электр белән тәэмин итү көчәнеше диапазоны 2,5 В ~ 3,3 В, гадәти кыйммәте 2,8 В.
TFT040B039 моделенең эш температурасы -20 ℃ дан +70 ℃ га кадәр; саклау температурасы -30 ℃ ~ +80 ℃.
Ул медицина кораллары, кул җайланмалары, куркынычсызлыкны күзәтү системасы кебек кушымталар өчен бик яраклы.