| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 7,0 дюйм |
| Пиксельләр | 800×480 нокталар |
| Карау юнәлеше | IPS/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 153.84×85.632 мм |
| Панель зурлыгы | 164.90×100×3.5 мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 16,7 М |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | Параллель 8-битлы RGB |
| Пин номеры | 15 |
| Драйвер интеграль системасы | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Арткы яктылык төре | 27 ЧИП-АК СИД |
| Көчәнеш | 3.0~3.6 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A - WVGA чишелешле (800 × 480 пиксель) югары җитештерүчәнлекле 7 дюймлы TFT-LCD модуле. Бу сәнәгать дәрәҗәсендәге дисплей югары сыйфатлы визуаль ачыклыкны алдынгы проектланган сыйдырышлы сенсор технологиясе белән берләштерә, кертелгән кушымталар өчен югарырак җитештерүчәнлек бирә.
Техник характеристикалар: