| Дисплей төре | IPS-TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 2,79 дюйм |
| Пиксельләр | 142x428 нокталар |
| Карау юнәлеше | SPI/Бушлай |
| Актив зона (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Панель зурлыгы | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | 262 мең |
| Яктылык | 350 |
| Интерфейс | SPI/MCU |
| Пин номеры | 10 |
| Драйвер интеграль системасы | NV3007 |
| Арткы яктылык төре | |
| Көчәнеш | -0.3~4.6 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -20 ~ +85 °C |
| Саклау температурасы | -40~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10 - 142x428 пиксель чишелешле 2,79 дюймлы IPS TFT-LCD. SPI, MCU һәм RGB кебек төрле интерфейсларны хуплый, теләсә нинди проектка җиңел интеграцияләү өчен сыгылучанлык бирә. Дисплейның 350 cd/m² яктылыгы хәтта якты яктылык шартларында да ачык һәм җанлы визуаль күренешләрне тәэмин итә. Монитор шома һәм нәтиҗәле эшләүне тәэмин итү өчен алдынгы NV3007 драйвер интеграль схемасын куллана.
N279-1428KIWIG01-C10 киң почмаклы IPS (яссылыкта күчерү) технологиясен куллана. Карау диапазоны сулда: 85/уңда: 85/өстә: 85/аска: 85 градус. Контраст нисбәте 1300:1 һәм аспект нисбәте 3:4 (гадәти кыйммәт). Аналог өчен тәэмин итү көчәнеше 1,65 В тан 3,3 В га кадәр (гадәти кыйммәт 2,8 В). IPS панелендә карау почмакларының киң диапазоны, якты төсләр һәм югары сыйфатлы, туендырылган һәм табигый рәсемнәр бар. Бу TFT-LCD модуле -40℃ тан +85℃ га кадәр температурада эшли ала, ә саклау температурасы -40℃ тан +85℃ га кадәр.
Киң дисплей диапазоны: Монохром OLED, TFT, CTP;
Дисплей чишелешләре: җитештерү кораллары, шәхси FPC, фон яктыртуы һәм зурлыгы; техник ярдәм һәм дизайн
С: 1. Миңа үрнәк заказ бирә аламмы?
Җ: Әйе, без сыйфатны тикшерү һәм сынап карау өчен үрнәк заказын кабул итәбез.
С: 2. Үрнәкне әзерләү вакыты нинди?
A: Хәзерге үрнәк өчен 1-3 көн кирәк, шәхсиләштерелгән үрнәк өчен 15-20 көн кирәк.
С: 3. Сездә MOQ чикләве бармы?
A: Безнең MOQ - 1 данә.
С: 4. Гарантия күпме вакытка исәпләнгән?
A: 12 ай.
С: 5. Сез үрнәкләрне җибәрү өчен еш кына нинди экспресс кулланасыз?
A: Без гадәттә үрнәкләрне DHL, UPS, FedEx яки SF аша җибәрәбез. Гадәттә алар 5-7 көн эчендә килеп җитә.
С: 6. Сезнең кабул ителә торган түләү срогыгыз нинди?
A: Гадәттә безнең түләү вакыты - T/T. Башкалар турында сөйләшеп була.