| Дисплей төре | IPS TFT-LCD |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 2,45 дюйм |
| Пиксельләр | 172RGB*378 |
| Карау юнәлеше | 12:00 |
| Актив зона (AA) | 25.8(биеклек) x 56.7(вино) мм |
| Панель зурлыгы | 28(биеклек) x 61.35(көчлек) x2.5(тереңлек) мм |
| Төсләр урнаштыру | RGB вертикаль полоса |
| Төс | Ак |
| Яктылык | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | 4 сызыклы SPI |
| Пин номеры | 16 |
| Драйвер интеграль системасы | ST77925 |
| Арткы яктылык төре | 4 АК СИД |
| Көчәнеш | 2,5~3,3 В |
| Авырлык | 1,1 г |
| Эш температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Саклау температурасы | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16 - 172RGB*378 пиксель чишелешле 2,45 дюймлы TFT-LCD дисплей. 4 Line SPI кебек төрле интерфейсларны хуплый, теләсә нинди проектка җиңел интеграцияләү өчен сыгылучанлык бирә. Дисплейның 350cd/m² яктылыгы хәтта якты яктылык шартларында да ачык һәм җанлы визуаль күренешләрне тәэмин итә. Монитор шома һәм нәтиҗәле эшләүне тәэмин итү өчен алдынгы драйвер интеграль схемасын куллана.
N245-1737KTWPG01-C16 киң почмаклы (яссылыкта күчерү) технологиясен куллана. Карау диапазоны сул: 25/уң: 25/өскә: 25/аска:25градус. Контраст нисбәте 1000:1 һәм аспект нисбәте 3:4 (гадәти кыйммәт). Аналог өчен тәэмин итү көчәнеше 2,5 В тан 3,3 В га кадәр (гадәти кыйммәт 2,8 В). IPS панеле киң карау почмакларына, якты төсләргә һәм югары сыйфатлы, туендырылган һәм табигый рәсемнәргә ия. Бу TFT-LCD модуле -20℃ тан +70℃ га кадәр температурада эшли ала, ә аның саклау температурасы -30℃ тан +80℃ га кадәр.
New Vision Technology Co., Ltd. компаниясенең штаб-фатиры Шэньчжэньдә урнашкан һәм 15 ел дәвамында үзенең көчле фәнни-тикшеренү һәм эшләнмәләр мөмкинлекләре белән клиентларга хезмәт күрсәтә. Без бөтен дөнья буенча клиентларга югары сыйфатлы дисплей һәм техник хезмәтләр күрсәтергә омтылабыз. Безнең N245-1737KTWPG01-C16 кебек продуктларыбыз ышанычлылыгы, тотрыклылыгы һәм нәтиҗәлелеге белән билгеле.
Киң дисплей диапазоны: Монохром OLED, TFT, CTP;
Дисплей чишелешләре: җитештерү кораллары, шәхси FPC, фон яктыртуы һәм зурлыгы; техник ярдәм һәм дизайн
Куллануның соңгы этапларын тирән һәм һәрьяклап аңлау;
Төрле дисплей төрләренең бәясен һәм нәтиҗәлелеген анализлау;
Иң яраклы дисплей технологиясен сайлау өчен клиентлар белән аңлату һәм хезмәттәшлек итү;
Процесс технологияләрен, продукт сыйфатын, чыгымнарны киметү, китерү графигын һ.б. даими яхшырту өстендә эшләү.
С: 1. Миңа үрнәк заказ бирә аламмы?
Җ: Әйе, без сыйфатны тикшерү һәм сынап карау өчен үрнәк заказын кабул итәбез.
С: 2. Үрнәкне әзерләү вакыты нинди?
A: Хәзерге үрнәк өчен 1-3 көн кирәк, шәхсиләштерелгән үрнәк өчен 15-20 көн кирәк.
С: 3. Сездә MOQ чикләве бармы?
A: Безнең MOQ - 1 данә.
С: 4. Гарантия күпме вакытка исәпләнгән?
A: 12 ай.
С: 5. Сез үрнәкләрне җибәрү өчен еш кына нинди экспресс кулланасыз?
A: Без гадәттә үрнәкләрне DHL, UPS, FedEx яки SF аша җибәрәбез. Гадәттә алар 5-7 көн эчендә килеп җитә.
С: 6. Сезнең кабул ителә торган түләү срогыгыз нинди?
A: Гадәттә безнең түләү вакыты - T/T. Башкалар турында сөйләшеп була.