| Дисплей төре | OLED |
| Бренд исеме | WISEVISION |
| Зурлык | 2,23 дюйм |
| Пиксельләр | 128×32 нокталар |
| Дисплей режимы | Пассив матрица |
| Актив зона (AA) | 55.02×13.1 мм |
| Панель зурлыгы | 62×24×2.0 мм |
| Төс | Ак/Зәңгәр/Сары |
| Яктылык | 120 (мин)кд/м² |
| Йөртү ысулы | Тышкы тәэмин итү |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 чыбыклы SPI |
| Бурыч | 1/32 |
| Пин номеры | 24 |
| Драйвер интеграль системасы | SSD1305 |
| Көчәнеш | 1.65-3.3 В |
| Авырлык | Тикшерү нәтиҗәләре |
| Эш температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Саклау температурасы | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 - 128x32 пиксель чишелешле 2,23 дюймлы COG график OLED дисплей. Бу OLED дисплей модуленең контур үлчәме 62×24×2,0 мм, ә AA зурлыгы 55,02×13,1 мм;
Бу модуль SSD1305 контроллер интеграль схемасы белән җиһазландырылган; аны параллель, 4 юллы SPI һәм I²C интерфейслары белән тәэмин итәргә мөмкин; логиканың тәэмин итү көчәнеше 3,0 В (гадәти кыйммәт), йөртү бурычының 1/32 өлеше.
X223-2832ASWCG02-C24 - COG структуралы OLED дисплей, бу OLED модуле акыллы өй кушымталары, финанс POS, кул кораллары, акыллы технологик җайланмалар, автомобильләр, акыллы киелә торган җайланмалар, медицина кораллары һ.б. өчен яраклы. OLED модуле -40℃ дан +85℃ га кадәр температурада эшли ала; аның саклау температурасы -40℃ дан +85℃ га кадәр.
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 140 кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 2000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS);
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.
Без үзебезнең 2,23 дюймлы OLED дисплей модулен тәкъдим итүебезгә шатбыз, бу - чикләнгән урыннар өчен эшләнгән компакт, ләкин көчле инновация. 128x32 нокталы ачык чишелешкә ия булган бу кечкенә экран, яктырту таләпләрен бетерү өчен алдынгы OLED технологиясен кулланып, гаҗәеп ачыклык белән үткен, җанлы визуаль күренешләр бирә. Нәтиҗәдә, югары энергия нәтиҗәлелеге, яктыртуның нульгә җитүе һәм эчтәлеккә җан өрә торган гаҗәеп контраст нисбәтләре бар.
Күпкырлылык өчен эшләнгән модуль, микроконтроллерлар белән киң туры килүчәнлеге һәм киң көчәнеш диапазоны аркасында, киелә торган җайланмаларга, акыллы өй җайланмаларына һәм компакт электроникага җиңел интеграцияләнә. Аның киң карау почмагы төрле яктылык шартларында укуны тәэмин итә, бу аны тышкы гаджетлар яки күп почмаклы дисплейлар өчен идеаль итә. Үзенең бик нечкә профиленә һәм җиңел дизайнына карамастан, модуль ныклы эшләүчәнлекне саклый, системаны җиңел интеграцияләү өчен "подключать" режимында эшләү җиңеллеген тәкъдим итә.
OLED-ның алдынгы өстенлекләрен - ачык төсләрне, аз энергия куллануны һәм ышанычлылыкны - киләчәккә әзер форма факторы белән берләштереп, бу дисплей модуле компакт визуаль чишелешләрне яңадан билгели. Прототиплаштыру яки күпләп җитештерү өчен булсынмы, ул эшкәртүчеләргә урын яки сыйфатны киметмичә кулланучы тәҗрибәсен яхшыртырга мөмкинлек бирә. Дисплей технологиясендә чын мәгънәсендә уен кагыйдәләрен үзгәртүче фактор булып, ул заманча электроникада инновацияләр өчен яңа стандарт куя.
1. Нечкә – яктылык кирәк түгел, үз-үзен нурландыра;
2. Киң карау почмагы: ирекле градус;
3. Югары яктылык: 140 кд/м²;
4. Югары контраст нисбәте (Караңгы бүлмә): 2000:1;
5. Югары җавап тизлеге (<2μS);
6. Киң эш температурасы;
7. Энергия куллану күләмен киметү.